20.10.2019 - STŽ Kostelec - sprint | ||
Kategorie: H21L 2.50 km, 14 kontrol | ||
1. | Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice | 16:49 |
2. | Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka | 17:42 + 0:53 |
3. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 17:46 + 0:57 |
4. | Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín | 17:49 + 1:00 |
5. | Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové | 17:50 + 1:01 |
6. | Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka | 18:13 + 1:24 |
7. | Matějů Luboš PGP7601 SK Praga | 18:18 + 1:29 |
8. | Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř | 18:44 + 1:55 |
9. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 18:56 + 2:07 |
10. | Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha | 19:03 + 2:14 |
11. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 19:06 + 2:17 |
12. | Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín | 19:16 + 2:27 |
13. | Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem | 19:25 + 2:36 |
14. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 19:29 + 2:40 |
15. | Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka | 19:30 + 2:41 |
16. | Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka | 19:35 + 2:46 |
17. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 19:37 + 2:48 |
18. | Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králov | 19:40 + 2:51 |
18. | Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team | 19:40 + 2:51 |
18. | Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha | 19:40 + 2:51 |
21. | Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha | 19:41 + 2:52 |
22. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 19:48 + 2:59 |
23. | Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha | 19:59 + 3:10 |
24. | Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha | 20:05 + 3:16 |
25. | Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky | 20:27 + 3:38 |
26. | Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava | 20:29 + 3:40 |
27. | Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team | 20:33 + 3:44 |
28. | Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany | 20:38 + 3:49 |
29. | Novák Daniel DOK8700 OK Doksy | 20:42 + 3:53 |
30. | Vaněk Martin 60001 TJ Stodůlky Praha | 20:47 + 3:58 |
31. | Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka | 20:50 + 4:01 |
32. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 20:56 + 4:07 |
33. | Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín | 21:01 + 4:12 |
34. | Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 21:05 + 4:16 |
35. | Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast | 21:08 + 4:19 |
36. | Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha | 21:10 + 4:21 |
37. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 21:11 + 4:22 |
38. | Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka | 21:12 + 4:23 |
39. | Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha | 21:13 + 4:24 |
40. | Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Bro | 21:14 + 4:25 |
41. | Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team | 21:29 + 4:40 |
42. | Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha | 21:33 + 4:44 |
43. | Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka | 21:39 + 4:50 |
44. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 21:55 + 5:06 |
44. | Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha | 21:55 + 5:06 |
46. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 22:09 + 5:20 |
47. | Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka | 22:27 + 5:38 |
48. | Málek Martin CST6501 OB Strakonice | 22:39 + 5:50 |
49. | Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany | 23:05 + 6:16 |
50. | Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný | 23:06 + 6:17 |
51. | Janas Petr PGP7106 SK Praga | 23:32 + 6:43 |
52. | Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín | 23:49 + 7:00 |
53. | Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany | 23:53 + 7:04 |
54. | Bořánek Petr VSP7000 USK Praha | 24:03 + 7:14 |
55. | Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n | 24:16 + 7:27 |
56. | Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř | 24:21 + 7:32 |
57. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 24:50 + 8:01 |
58. | Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team | 24:57 + 8:08 |
59. | Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n | 25:01 + 8:12 |
60. | Janeček Jiří SOB0001 SOBSA | 25:12 + 8:23 |
61. | Dvořáček Dan 130002 Cookies & Pancakes | 26:15 + 9:26 |
62. | Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov | 26:30 + 9:41 |
63. | Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany | 26:34 + 9:45 |
64. | Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA | 26:44 + 9:55 |
65. | Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor | 27:24 + 10:35 |
66. | Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice | 27:36 + 10:47 |
67. | Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno | 28:19 + 11:30 |
68. | Varga Ondřej KNC9900 Sokol Kostelec n | 29:21 + 12:32 |
69. | Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha | 30:36 + 13:47 |
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK | ||
Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Staveb DISK | ||
Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga DISK | ||
Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem DISK | ||
Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav DISK | ||
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK | ||
Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha DNS | ||
Kabát Martin PGP0408 SK Praga DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |